O nas

Nasze biuro ma siedzibę na terenie miasta Sosnowiec. Współpracujemy z klientami z Sosnowca oraz okolicznych miejscowości. Jesteśmy biurem rachunkowym świadczącym usługi najwyższej jakości przez wysoko wykwalifikowane i doświadczone osoby. Prowadzimy kompleksową obsługę firm w zakresie księgowości oraz kadr i płac.

Pomagamy w tworzeniu rozwiązań pozwalających naszym klientom działać skuteczniej i wydajniej.  Działamy w oparciu o licencje Ministerstwa Finansów nr 1183/2013 i nr 55548/2012 na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych. Nasze usługi świadczymy w oparciu o ponad 20-letnie doświadczenie w pracy związanej z księgowością i rachunkowością zarządczą.

Oferujemy profesjonalny i rzetelny outsourcing usług księgowych dla klientów w konkurencyjnych cenach. Ofertę kierujemy zarówno do małych jednoosobowych firm jak i średnich spółek prawa handlowego, które chcą mieć pewność, że ich rozliczenia księgowe i podatkowe będą prowadzone w sposób profesjonalny i zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej, a dla zapewnienia naszym klientom dodatkowej ochrony i poczucia bezpieczeństwa posiadamy dodatkowe nieobowiązkowe polisy ubezpieczeniowe.

Reprezentujemy firmy klienta na podstawie udzielonego pełnomocnictwa przed Urzędem Skarbowym oraz ZUS.

Logo_C_E-Uzywam

Pracujemy na wysokiej jakości programie księgowym CDN Optima, który klasyfikuje się w czołówce najlepszych programów handlowo-księgowych na rynku. Program ten pozwala nam na dostosowanie księgowań do potrzeb każdego klienta.

Jeżeli zatem Państwa celem jest zwiększenie skuteczności i efektywności prowadzonej działalności oraz umożliwienie swojej firmie skoncentrowania się na kluczowej działalności, decydującej w dzisiejszych czasach o jej konkurencyjności i perspektywach rozwojowych, jesteśmy odpowiednim partnerem do współpracy.